Witamy w BT ROLETY
Tel.: 606 15 00 15

Dlaczego warto wybrać bramę segmentową?

Nie jest żadną tajemnicą, że każdy z nas chce cieszyć się znakomicie wyglądającą posesją. Dba o to szereg elementów, takich jak właściwe oświetlenie, zadbane rośliny oraz czysty podjazd. Troszczy się o to również odpowiednia brama garażowa. Na naszym rynku dostępnych jest kilka rozwiązań. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o bramach uchylnych, rolowanych oraz rozwiernych. Ostatnimi czasy rosnącym zainteresowaniem cieszą się również bramy segmentowe.

Najwyższej jakości bramy segmentowe

Brama segmentowa to szczególny rodzaj konstrukcji, która może być montowana w niemal każdym garażu, bez względu na to czy mówimy o budynku połączonym z domem, czy o zupełnie osobnym budynku wolnostojącym. Akcesoria tego typu są dostępne w wielu wariantach rozmiarowych i kolorystycznych, co powoduje, że każda osoba może wybrać najwłaściwszy produkt dla swoich potrzeb. Szeroki wachlarz dostępnych wariantów powoduje, że brama segmentowa może być dostosowana do koloru tynku oraz do odcienia kostki brukowej przed budynkiem. Wszystko to sprawia, że brama segmentowa może stanowić bardzo estetyczne uzupełnienie każdego budynku.

Dlaczego warto zdecydować się na bramy segmentowe?

Rosnące zainteresowanie konsumentów bramami segmentowymi nie bierze się z niczego. Konstrukcje tego typu charakteryzują się bowiem wysoką funkcjonalnością oraz wygodą codziennego użytkowania. W odróżnieniu od chociażby bram uchylnych czy rozwiernych, produkty w czasie swojej pracy nie wychodzą poza obrys budynku. Dzięki temu nie ma ryzyka przypadkowego uderzenia chociażby w zaparkowany tuż przed garażem samochód. Bramy segmentowe znajdą więc swoje zastosowanie przede wszystkim na posesjach o bardzo ograniczonej powierzchni. Wybrane modele bram segmentowych dają możliwość ich implementacji ze specjalnym napędem. Dzięki temu otwieranie i zamykanie konstrukcji może odbywać się automatycznie po wciśnięciu przycisku na pilocie zdalnego sterowania. Nie każdy o tym wie, ale bramy segmentowe mogą również współpracować z systemem inteligentnego domu. Dzięki temu możliwe jest zarządzanie bramą z dowolnego miejsca na świecie.

Zadbaj o ekonomię całego budynku

Najczęściej spotykane modele bram garażowych są zbudowane głównie z blachy. Powoduje to, że nie gwarantują odpowiedniego zabezpieczenia budynku przed utratą ciepła, a to prowadzi do szybkiego wyziębiania się garażu. Nowoczesne bramy segmentowe są wypełnione specjalną pianką poliuretanową, która w znakomity sposób chroni wnętrze garażu przed wyziębieniem. Pozwala to nie tylko na zagwarantowanie odpowiednich warunków w budynku, ale również na zaoszczędzenie pieniędzy przeznaczanych na jego ogrzanie podczas zimy.

Jeden z najbezpieczniejszych systemów

Nie każdy o tym wie, ale bramy segmentowe są jednymi z najbezpieczniejszych w codziennej eksploatacji. Akcesoria tego typu w znakomity sposób chronią garaż przed włamaniem, a oprócz tego posiadają zabezpieczenia przed zerwaniem linki oraz pęknięciem sprężyn. Specjalny hamulec nie pozwala upaść konstrukcji, gdy wydarzy się coś nieprzewidywalnego, a to oznacza, że osoby znajdujące się bezpośrednio pod bramą są we właściwy sposób chronione przed wypadkiem. W kontekście bram panelowych na szczególną uwagę zasługuje ich niespotykany design oraz wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Akcesoria tego typu mogą być poddawane działaniu wilgoci, niskich i wysokich temperatur oraz silnego wiatru bez jakiegokolwiek ryzyka ich uszkodzenia. Dzięki temu produkty sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również jakości wykonania. W kontekście bram segmentowych wspomnieć należy również o ich cichej oraz wygodnej pracy. Zastosowanie najwyższej jakości elementów i podzespołów powoduje, że konstrukcja może być eksploatowana nawet kilka razy dziennie przez wiele lat. Będzie znakomitym uzupełnieniem nie tylko garaży domów jednorodzinnych, ale również tych w bliźniakach i szeregowcach. Najwyższej jakości konstrukcja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.